Skupština Streljačkog Saveza Crne Gore 2023. godine

Skupština Streljačkog Saveza Crne Gore 24. novembra u 11 h

Obavještavamo klubove – članove da će se Redovna i Izborna Skupština Streljačkog saveza Crne Gore održati u petak, 24. Novembra s početkom u 11 časova, u konferencijskoj sali Univerzitetskog sportskog centra u Podgorici .

Dnevni red i ostali detalji će biti blagovremno dostavljeni u skladu sa poslovnikom. Pozivaju se klubovi da dostave predloga za Predsjednika Skupštine u mandatu od 2023-2028. godine i Predsjenika SSCG u mandatu 2023-2027. godine.

Obavještavamo da je u cilju kvalitetnije pripreme rada i materijala za Skupštinu, neophodno da zainteresovani klubovi svoje prijedloge i ostala relevantna pitanja dostave stručnoj službi Saveza najkasnije do 17. novembra, u  pisanoj formi, na mejl mneshootingfederation@gmail.com.

Objavljeno u Obavjestenje. Stavi u favorite.